Zamów recepty – ZLO ul. Kickiego 24

 

Formularz zamawiania recept On-line dla pacjentów ZLO ul. Kickiego 24

Jeśli jesteś naszym pacjentem POZ i leczysz się w ZLO ul. Kickiego 24, możesz złożyć zlecenie na e-receptę za pomocą poniższego formularza. Przy podawaniu listy leków uwzględnij nazwę leku, jego dawkę oraz ilość opakowań.

Aby otrzymać e-receptę za pomocą sms-a lub e-maila załóż (IKP) Internetowe Konto Pacjenta. Recepta będzie dostępna w Internetowym Koncie Pacjenta w ciągu 7 dni roboczych. Gdy nie możesz założyć Internetowego Konta Pacjenta rejestracja przekaże Ci kod do recepty sms-em lub telefonicznie.

 

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Numer PESEL (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Leki (nazwa leku / dawka / ilość opakowań)

  Poradnia (wymagane)

  Odbiór recepty (wymagane)

  Akceptuję regulamin zamawiania leków w SZPZLO Warszawa Praga Południe ( Przeczytaj regulamin )

   

  UWAGA! Lekarz może odmówić wystawienia recepty gdy uzna, że konieczna jest wizyta w celu skontrolowania aktualnego stanu zdrowia. Pamiętaj, że jeżeli lekarz będzie miał wątpliwości co do identyfikacji twojej osoby i co do wypisywanych leków oraz nie będzie się mógł z Tobą skontaktować NIE WYPISZE RECEPT.

  Informujemy, że w przypadku wystawiania recept na leki refundowane lekarz weryfikuje ubezpieczenie zdrowotne w systemie eWUŚ. W przypadku gdy NFZ nie potwierdza ubezpieczenia lekarz wypisuje recepty z odpłatnością 100%.